Pracovný stolík LeToyVan

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Pracovný stôl sa skladá z 12 doplnkov: pílka, kladivo, skrutkovač, kľúč na skurtky, vodováha, svorkovač, 2 skrutky, 2 klince a kúsok dreva. Okrem toho na pracovnej doske nájdete aj kotúčovú pílu, meter a zverák. Zadná stena predstavuje priestor pre odkladanie jednotlivých nástrojov, ale zároveň je to aj tabuľa, ktorá môže byť používaná na písanie. Zakomponované hodiny s pohyblivými ručičkami môžu napomôcť k poznávaniu čísiel a určovaniu času. Pod pracovnou doskou nájdeme ešte jednu poličku, ktorá môže slúžiť napríklad na odkladanie materiálu a pomôcok.

Všetko je vyrobené z kvalitného MDF dreva, ktoré je šterné k životnému prostrediu.

Hra podporuje koordináciu rúk, kritické myslenie zamerané na riešenie problémov ako aj všeobecnú zručnosť.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 50 x 77,5 x 39 cm

Upozornenie:Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Súčasťou je obrázkový manuál k montáži. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.

Dostupnosť Na objednávku
€149,95    
Kód tovaru 1800
Značka Le Toy Van
Kategória NA HRANIE
 

Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.