Nafukovací bazén so šmykľavkou- leopard

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Rozmery: 203cm  x  173cm  x  89cm

Dostupnosť 3-6 dní
€69,95    
Kód tovaru 3567
Značka swim essentials
Kategória DO VODY A PIESKU
 

Doprajte vašim deťom dokonalé vodné ihrisko!

Detský nafukovací bazén so šmykľavkou od Swim Essentials s luxusným leopardím vzorom v béžových farbách sa stane zdrojom nekonečnej vodnej zábavy pre vaše deti. Je to skvelý nafukovací bazén, aj vodné ihrisko na záhradu. Je veľký 210 x 150 cm, má 7 nafukovacích komôr a zmestí sa doň až 230 litrov vody.

Pravé letné osvieženie zaistí rozstrekovač

Bazén so šmykľavkou Leopard však obsahuje aj rozstrekovač, ktorý je možné napojiť k vašej záhradnej hadici s redukciou. Vďaka striekajúcej vode budú mať vaše deti túto vodnú zábavu ešte radšej. Nechýba ani malá šmykľavka a rôzne ďalšie nafukovacie doplnky, ako sú 3 malé kruhy alebo malé sedadlo do vody.

Kvalitný nafukovací bazén so šmykľavkou bude pýchou vašej záhrady

Prémiová holandská značka Swim Essentials sa pri všetkých svojich výrobkoch zameriava na vysokú kvalitu, funkčnosť a neopozeraný štýl. Aj nafukovací bazén so šmykľavkou je preto vyrobený z odolného PVC. Vďaka tomu sú veľmi pevné a niečo vydržia. Značka taktiež každý rok prináša nové špičkové designy, na ktorých si dáva veľmi záležať. Balenie bazéna je vyrobené z recyklovaného kartónu a nájdete v ňom aj jeden set na opravu prípadných dier. Nechýba ani bezpečnostné testovanie hračiek EN-71.